Oficiálne stránky obce Čab

Elektronická úradná tabuľa

Rozhodnutie o navrhovanej činnosti Rozšírenie závodu BIA 2018 navrhovateľa BIA plastic and plating technology Slovakia s.r.o. , Čab

Rozhodnutie o navrhovanej činnosti "Rozšírenie závodu BIA 2018 navrhovateľa BIA plastic and plating technology Slovakia s.r.o. , Čab
Link: http://enviroportal.sk/sk/eia?search%5Bname%5D=Roz%C5% ...viac...

Zverejnené 16.11.2018 -mb-

Voľby do orgánov samosprávy obciVytlačiť

Vážení občania,

v sobotu 10. novembra 2018 sa v čase od 7,00 – 22,00 hod. v malej sále kultúrneho domu uskutočnia Voľby do orgánov samosprávy obcí. Občania, ktorí sa zo zdravotných dôvodov nemôžu zúčastniť volieb, môžu požiadať o hlasovanie do prenosnej volebnej schránky.

Prihlásiť sa môžu na tel. čísle 037 / 78 943 88 alebo v deň konania volieb do 12,00 hod. u členov okrskovej volebnej komisie.

Každý volič je povinný po príchode do volebnej miestnosti preukázať okrskovej volebnej komisii svoju totožnosť občianskym preukazom.

dnes je: 19.11.2018

meniny má: Alžbeta