Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálne stránky obce Čab

Elektronická úradná tabuľa

Regionálna veterinárna a potravinová správa Nitra - Dodatok k usmerneniu chovateľov s 1 ošípanou na domácu spotrebu

obrázok

 Dodatok k usmerneniu chovateľov s 1 ošípanou na domácu spotrebu  

viac...

Súbor na stiahnutie ruvz.pdf ruvz.pdf (2.1 MB)

Zverejnené 15.3.2019 -mb-


 

SMS hlásnikVytlačiť
 

Vážení občania, roku 2019 chce Obec Čab spustiť novú službu informovania prostredníctvom SMS správ. Služba SMS hlásnik je pre príjemcov správ bezplatná.

Prostredníctvom nej môžete bezplatne prijímať dôležité oznamy obce. Je to jednoduchý a pohodlný spôsob rýchleho informovania, ktorý formou krátkych textových správ (SMS) zasiela informácie na vaše zaregistrované mobilné čísla.

Takýmto spôsobom sa snažíme poskytnúť informácie občanom, ktorí sú celý deň v práci alebo mimo bydliska a nezachytia informácie z miestneho rozhlasu v čase ich vysielania ako i priblížiť sa častiam obce, kde nie je nainštalovaný miestny rozhlas.

Stačí ak sa pre odber SMS zaregistrujete a vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov. Z odberu SMS je možné sa kedykoľvek odhlásiť.

Registráciu môžete vykonať osobne na Obecnom úrade v Čabe počas stránkových hodín alebo vyplnením registračného formuláru, ktorý je priložený v tomto Čabskom spravodajcovi. Registračný formulár potom stačí vhodiť do obecnej poštovej schránky pri vchode na obecný úrad. Vyplnený registračný formulár môžete poslať aj elektronicky na balesova@obeccab.sk

 


 
 

dnes je: 24.3.2019

meniny má: Gabriel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka