Hlasujte za náš projekt z Nadácie COOP JednotaVytlačiť

hlasovanie za projekt Nadácie COOP Jednota  Zahlasujte prosím za jeden z vybraných projektov v predajni COOP Jednota v Čabe

Obec Čab sa zapojila do grantovej výzvy Nadácie COOP Jednota Program podpory lokálnych komunít a bola úspešná. Z regiónu Nitra boli vybrané do hlasovania projekty z našej obce. Pri nákupe nad 5 € získate v predajni COOP Jednota v Čabe žetón, ktorý môžete vhodiť do hlasovacej urny, ktorá sa nachádza v COOP Jednote v Čabe. Svojim hlasom podporíte jeden z projektov, ktoré podala naša obec Čab. Nadácia COOP Jednota na základe Vašich hlasov zašle víťazným projektom grant v hodnote 6 000 €. Hlasovanie prebieha do 30.9.2017 v predajni COOP Jednota v Čabe.

1. Rozhýbme sa v športovom areáli

Cieľom projektu je vybudovanie:

• veľkej záhradnej šachovnice s rozmerom 5x5m so šachovými figúrkami s výškou cca 60 cm
  • veľkej dráhy pre hru Človeče nehnevaj sa
  • betónová kolkárska dráha s kolkami
  • lavičky
  • fontánka s pitnou vodou

2. Nezabudnime na naše tradície a oživme ich

Cieľom projektu je:

• zakúpenie materiálu na kroje a krojové súčasti, čižmy, karičkové topánky, klobúky a čepce, zhotovenie jednotlivých častí kroja pre deti, mládež a dospelých – blúzky, košele, lajblíky, sukne, zástery, krézle, rukávce, vesty, nohavice,
  • škola ľudového tanca pre deti, mládež a dospelých

Vyberte si projekt, ktorý pre našu obec zrealizujeme s podporou Nadácie COOP Jednota. Ďakujeme za každý Váš hlas!

Bližšie informácie: https://www.coop.sk/sk/program-podpory-lokalnych-komunit

dnes je: 18.8.2017